fbpx

Fenerbahçe Mah. Lalezar Sk. No:7/9 Kadıköy/IST. +90 (216) 358 21 22

Gençlik Serumu

Gençlik Serumu

Gençlik Serumu cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.


Gençlik Serumu’nun Faydaları Nelerdir? 


Cildinizi Nemlendirirİçeriğindeki hyalüronik asit cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır. 


Daha Genç bir Görünüm Sağlar.


Patentli aminoasit kombinasyonu kollajen sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunmaktadır. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlar. 


Canlı ve Parlak bir Cildiniz Olur


Cildinizdeki cansız görünümün en büyük nedeni cildinizin nemsiz kalmasıdır. Cildinize kaybettiği nemi geri vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar. Hızlı ve Etkili Sonuç Verir


Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görünür düzelme sağlar. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgesi gibi zamanın etkilerinin kolay gözlemlendiği bölgelerde çok hızlı sonuç verir. Uzun Süreli Etki Sağlarİçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etki sunar.


Mevcut herhangi bir yan etki var mı?


Gençlik Serumu İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilmiş patentli içeriği sayesinde cildinizde reaksiyona ve yan etkiye neden olmaz.


Gençlik Serumu uygulamasından sonra sonuçları ne zaman görebilirim?


Gençlik Serumu uygulamasının sonuçları, uygulamadan sonraki gün görmeye başlayacaksınız. Gençlik Serumu’nun etkisi, gözle görünür canlanma ve nem, devam eden seanslarla kırışıklık ve sarkmalarda azalma olarak kendini gösterecektir. İlk ayın sonunda cilt yaşınızın 10 yıl geriye döndüğünü göreceksiniz.


Uygulama Alanları


Gençlik Serumu nemini ve canlılığını yitirmiş, yaşlanma belirtileri başlamış ciltlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş hyalüronik asit ve patentli aminoasit kombinasyonu içeren bir üründür.


Gençlik Serumu;cilde nem ve canlılık kazandırma,ince kırışıklıkları gidermecilt elastikiyetini geri kazandırmaakne izlerini gidermeboyun ve dekolte bölgesi kırışıklık tedavisiamacıyla kullanılabilir.


Gençlik Serumu uygulamasında, hekiminiz cilt tipinize ve probleminize göre Classic ya da HMW formları ile sizin için doğru tedavi protokolünü belirleyecektir.

  • Hemen Randevu Oluştur
İLETİŞİM
*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!