fbpx

Fenerbahçe Mah. Lalezar Sk. No:7/9 Kadıköy/IST. +90 (216) 358 21 22

Popoya Yağ Enjeksiyonu

Popoya Yağ Enjeksiyonu

Popo, yağ dokusu bakımından oldukça zengin bir vücut bölgesidir. Dolayısıyla bu bölgenin yağ dokusunun şekillendirilmesi poponun şekillendirmesinde önemli bir yer etmektedir. Popo bölgesinin yağ enjeksiyonları ile şekillendirilmesi sadece bir büyütme ameliyatı olarak algılanmamalı bunun yanında fazla bölgeleri alınması az veya çökük bölgeleri doldurulması ile hem popo estetik olarak daha orantılı bir duruma getirilebilir hem de daha dik ve dolgun görülebilmektedir. Bu ameliyata Brezilya Poposu Ameliyatı denmektedir ve bu tüm dünyada en sık yapılan cerrahilerden biri haline gelmiştir. 


Hacim büyütme bu ameliyatın amaç ve sonuçlarından biridir fakat asıl hedef poponun şeklinin düzeltilmesidir. Örneğin liposuction ile bel oyuntusu yapıldığında popo hiçbir ekleme yapılmadan daha belirgin hale gelmektedir. Popo süt bölgesine yağ dolgusu yapıldığında popo yukarıya doğru kalkmış gibi bir görüntü verir.


Yağ dokusunun verilen bölgede yaşaması için iyi beslenmesi gereklidir dolayısıyla aşırı hacimlerde verilen yağ dokusunda beslenme yetersizliği olacağından bu yağ dokusunun büyük miktarı eriyecek veya sert dokular şeklinde kalacaktır. Yağ enjeksiyonları yeterli miktarda uygun derinlikte ve dokuya uygun şekilde dağıtılarak yapıldığında uzun dönemli kalıcı sonuçlar verir.

  • Hemen Randevu Oluştur
  • Hemen Randevu Oluştur
İLETİŞİM
*Randevu için formu doldurun, sizi arayalım!