Genel

Yılbaşına 1 günde hazırlanın


Yılbaşına nasıl girerseniz bütün yılınız öyle geçer demişler. O geceye canlı ve sağlıklı bir cilt, etkileyici bakışlar ve dolgun dudaklarla girmek için hala geç kalmadınız. Yılbaşı partisinde gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız birkaç ufak dokunuşla güzelliğinizi tazeleyebilirsiniz. Newest Plastik Cerrahi Merkezi doktorlarından Opr.Dr.Bora Ok, cilt bakımından kaş kaldırmaya kadar, kısa sürede yılbaşına hazırlayacak uygulamaları sizler için derledi.

1) Medikal Cilt bakımı:

Yaklaşık 1 saat süren uygulamada amaç, cilt temizliği ile daha parlak, daha genç ve daha pürüsüzsüz bir cilde sahip olmaktır. Tek seansta gözle görünür fark elde edebileceğiniz uygulama sizi o özel geceye hazırlayacaktır.

2) Botox:

10 dakika içerisinde küçük dokunuşlarla yüzünüzde oluşan kırışıklıklara veda edebilrsiniz. 6 ay boyunca etkisini gösteren uygulama sizi çok daha canlı ve enerjik gösterecektir.

3) Dolgu:

Alında ve yanaklarda oluşan derin izleri gidermeye, daha gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sağlayan bir uygulamadır. Bir başka bölge olan dudaklarda kullanılan dolgu ise sizi daha seksi ve kadınsı gösterecek. Göz altı ışık dolgusu ise bu uygulama size daha dinç ve derin bakışlar sağlayacaktır.

4) Yüzde gamze oluşturma:

Lokal anestezi ile yarım satte yüzünüzde gamze oluşturabilirsiniz.

5) Ameliyatsız kaş kaldırma:

Her yaştaki bay ve bayana uygulanabilecek bir yöntem ile kesi izmi olmadan, ameliyatsız,morluk oluşmadan cilt altına ısı vererek kaşları doğal bir şekilde yukarı kaldırma operasyonudur.

  • Text Hover
  • Text Hover